Національний заповідник "ХОРТИЦЯ"
Пошук
Замовлення екскурсiй
096-254-12-09, 095-914-77-06
Вартiсть квиткiв
Запорозька Сiч - 48 грн
Режим роботи з 9:30 до 16:30
Вихідний - понеділок
Музей козацтва - на реекспозиції
Давній Галич

17-18 травня в Музеї історії Галича відбувся перший Всеукраїнський музейно-туристичний фестиваль «Давній Галич збирає друзів: варто побачити, де живе пам'ять».

На захід з'їхалися представники з різних куточків нашої держави. Гості представляли Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця», Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав», Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви», Національний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка», Національний заповідник «Замки Тернопілля», Державний історико-культурний заповідник «Самчики», Державний історико-культурний заповідник в м. Белзі, Державний історико-культурний заповідник «Тустань», Державний історико-культурний заповідник в м. Бережанах, Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник, Державний історико-архітектурний заповідник у м. Святогірську, Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник.

Національний заповідник "Хортиця" не міг бути осторонь такого масштабного форуму і відрядив на нього своїх представників. Без зайвої пихи треба зазначити, що майданчик заповідника був найяскравішим і біля нього завжди було людно. Основною окрасою Хортиці в Галичі стали справжні січові козаки, їхні виступи збирали купу схвальних відгуків та викликали непідробний захват місцевої публіки і гостей фестивалю.

Ще одним вагомим внеском у програму заходу була презентація "Меча князя Святослава X ст.". Цей артефакт уже майже рік подорожує Україної, його змогли побачити у Харкові і Львові, а відтепер і в Галичі, планується експонування на Миколаївщині.

Загалом такі заходи збагачують досвід працівників науково-просвітницьких установ але найважливіше об'єднують громадян держави в одне свідоме громадянське суспільство зі своїм історичним минулим та успішним майбутнім.