Національний заповідник "ХОРТИЦЯ"
Пошук
Замовлення екскурсiй
096-254-12-09, 095-914-77-06
Вартiсть квиткiв
Запорозька Сiч - 48 грн
Режим роботи з 9:30 до 16:30
Вихідний - понеділок
Музей козацтва - на реекспозиції
Фестиваль "Покрова на Хортиці"

Шановні запоріжці та гості нашого міста!

14 жовтня є найважливішим днем для Запоріжжя. В цей день органічно поєднались декілька важливих свят: День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва, День заснування Української повстанської армії, День визволення міста в часи Другої світової війни та День міста!

Тому закономірно, що в цей день міська і обласна влада разом із Національним заповідником "Хортиця" організовує традиційний VIІ-й Всеукраїнський козацький фестиваль "Покрова на Хортиці" який відбудеться на історико-культурному комплексі "Запорозька Січ" та прилеглій до нього території. В програму свята заплановано такі заходи: ярмарок майстрів народного мистецтва, виступ фольклорних пісенних колективів, театралізоване дійство та ландшафтні вистави, робота дитячої майстерні, аквагрим, виступ-реконструкція від "Січових козаків", молебен в Церкві Покрови Пресвятої Богородиці, вистава театру ляльок тощо.

Більш детальна програма з'явиться згодом.

Нагадаємо, що 14 жовтня, з позаминулого року, є державним святом - Днем захисника України і неробочим днем. Тому запрошуємо відзначити його разом з Хортицею!