Національний заповідник "ХОРТИЦЯ"
Пошук
Замовлення екскурсiй
096-254-12-09, 095-914-77-06
Вартiсть квиткiв
Запорозька Сiч - 48 грн
Режим роботи з 9:30 до 16:30
Вихідний - понеділок
Музей козацтва - на реекспозиції
Гребний марафон "Шлях на Січ"

8 жовтня в Запоріжжі відбудеться легендарний гребний марафон "Шлях на Січ". Подолавши 30 км навколо скелястих берегів, і пробігши 800 м учасники фінішують в самому серці Хортиці - Запорізької Січі. Дніпро восени може зустріти спортсменів бурхливою течією, як альтернатива, на небезпечній ділянці буде організовано обнесення човнів берегом.

ShlyahnaSich2017

В цьому році до вже традиційних класів двомісних каяків К2 іодномісних каяків К1 додається нові класи SUP і К2 Vista.

SUP- це гонка на дошках для веслування стоячи, популярний світовий тренд, що динамічно розвивається і в нашій країні. Учасники на SUP дошках змагатимуться за скороченим маршрутом довжиною 18 км.

К2 Vista  - це перший в Україні монокласс двомісних туристичних каяків. Ідея в тому, щоб зробити гонку максимально справедливою, де визначальним буде сила гребців, а не технічна перевага їх човнів. Ми не дискримінуємо власників інших човнів, але запрошуємо всіх охочих взяти участь в гонці на каяках Vista і в очному поєдинку виявити найсильніший екіпаж. Стимулом для цього буде супер приз, який дістанеться одному з переможців класів К2 Vista, К1 або SUP.

Всі призери гонки "Шлях на Січ" отримають подарункові сертифікати від інтернет магазину "Каяк Маркет": 3000 грн за перше місце, 2000 грн за друге та 1000 грн за третє місце. До того ж переможці в своїх класах (крім класу К2) розіграють супер приз - розкішний каяк Necky Manitou 14 в кольорах хмарного неба.

Загальна сума призового фонду перегонів "Шлях на Січ" становить 57000 грн.!!!

Більше інформації за посиланням на сайті організатора https://kayakmarket.com.ua/news/8-jovtnya-v-zaporijji-vidbudetsya-legendarniy-grebniy-marafon-shlyah-na-sich