Яким має бути символ Національного заповідника «Хортиця»? Візьміть участь в голосуванні!

15.07.2021

Яким має бути символ Національного заповідника «Хортиця»? Візьміть участь в голосуванні!

Нове обличчя острова, новий символ Хортиці, не просто значок чи логотип, який поєднав у собі історичні епохи, елементи флори і фауни, містику і абстракцію презентували та обговорили під час четвертого етапу дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія — велике майбутнє», що відбулася в хабі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій». До обговорення майбутнього Хортиці долучилося безліч експертів, істориків, громадських діячів, а також відомих людей, зокрема головними експертами виступили генеральний директор комбінату “Запоріжсталь” Олександр Мироненко, Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух.
Авторами концепції нового стилю Хортиці виступила креативна агенція Bickerstaff.284, команда якого має в Україні найбільшу кількість нагород міжнародного фестивалю творчості «Молоді Канські леви».
– Головною метою створення бренду Хортиці є розвиток острова як культурного, історичного, природного та рекреаційного комплексу. Тому візуальна система ідентифікації запорізького острова є більш глибокою та всесторонньою, аніж зведення до упередження “Хортиця — це козаки і пороги на Дніпрі”. Хортиця — це живий організм, що дуже різнобічний і таїть у собі безліч прихованих і ніяким не звіданих тайн і можливостей, з якими можна познайомитися, обмінятися і наповнитися енергією, — сказав Ілля Ануфрієнко.
– Новий брендинг острова Хортиця — це графічна подорож, що розвивається разом зі знанням людини. Чим більше ми дізнаємося про острів, тим більше острів розкривається для нас у всій своїй красі. Наше позиціонування: Острів Хортиця — живий острів сили. Наше повідомлення: приїдь і відчуй, – додав Ілля Ануфрієнко.
З величезним кристалом, в якого безліч граней порівняв перлину України генеральний директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко. На обговоренні він зазначив:
– Поєднати в одному бренді різні прояви острову, різні його історії та різні складові — це надзвичайно складно. Після перегляду презентації брендингу в мене з’явилася асоціація, що Хортиця — це основний острів країни. Хортиця — це дійсно про якесь глибинне коріння, причому про коріння природне, і про коріння історичне, і коріння, яке дає нам перспективу в майбутньому. Це буде не просто логотип. Це буде айдентика, яка працюватиме з кожною подією, кожним об’єктом, кожною локацією, з кожним відвідувачем.
Яким має бути символ Національного заповідника «Хортиця» вирішуватимуть не тільки мешканці м. Запоріжжя. В голосуванні, яке незабаром розпочнеться, можуть взяти участь усі бажаючі з різних куточків України. На вибір буде запропоновано дев’яти символів. Тож, слідкуйте за стартом голосування на наших сторінках у соцмережах.

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
7.10.2021

Участь у ІХ науково-методичному семінарі “ГІС та заповідні території”

Науковий співробітник сектору охорони природи Національного заповідника «Хортиця» Serhiy Kozodavov взяв участь у ІХ науково-методичному семінарі “ГІС та заповідні території”, що відбувся у форматі веб-конференції 26-30 серпня 2021 р. Організатор...

Читати повністю
6.10.2021

Зміни в режимі роботи об’єктів Заповідника

Історико-культурний комплекс "Запорозька Січ" працює з вівторка по неділю з 9.30 до 17.00 (каса до 16.30), вихідний - понеділок. "Музей судноплавства" працює з четверга по неділю з 9.30 до 16.30...

Читати повністю
5.10.2021

Фонди Заповідника поповнились двома гравюрами серії “Marine”

Серед предметів, що надійшли до фондів Національного заповідника "Хортиця" у 2021р., представлено дві гравюри ХVІІІ ст., передані генеральним директором заповідника Максимом Остапенком. Гравюри розміром 40х24,8см, відносяться до однієї серії "Marine"-...

Читати повністю