Національний заповідник "ХОРТИЦЯ"
Пошук
Замовлення екскурсiй
096-254-12-09, 095-914-77-06
Вартiсть квиткiв
Запорозька Сiч - 48 грн
Режим роботи з 9:30 до 16:30
Вихідний - понеділок
Музей козацтва - на реекспозиції
Мовчазний пікет біля будівлі Запорізької міської ради - “Поверніть громадський транспорт на Хортицю”

Вже декілька років співробітники заповідника та туристична громадськість намагаються спонукати місцеву владу налагодити транспортне сполучення Хортиці із центральною частиною Запоріжжя. Ще у 2001 році з острову було прибрано тролейбуси, з цього часу і до сьогодення дістатись до Музею історії запорозького козацтва, а згодом і до комплексу “Запорозька Січ” громадським транспортом стало неможливо.

В цей же час Національний заповідник “Хортиця” поступово стає важливим туристичним центром, містом відпочинку для городян і візитівкою міста Запоріжжя. Кожного року його відвідують чверть мільйони туристів.

У 2012 році було розроблено і запропоновано спеціальний туристичний маршрут який пов'язав між собою всі привабливі туристичні об'єкти нашого улюбленого міста, але він так і залишився на папері. Свідомо чи не свідомо чиновництво намагається всіма засобами вбити в зародку цей вкрай необхідний проект. І поки міська влада затягує процес мешканці міста і гості Запоріжжя, в тому числі інваліди, пенсіонери та сім'ї з дітьми вимушені або відмовлятись від ідеї відвідати перлину краю або йти від найближчої зупинки громадського транспорту більш ніж три кілометри в один бік, щоб відвідати острів.

 Після чергової невдалої спроби спонукати владу організувати транспорт на острів Національний заповідник “Хортиця” започаткував ініціативу із збирання підписів під відкритим зверненням до влади, аби звернути увагу громади на кричущу несправедливість і абсурдність ситуації — найцікавіша, найпривабливіша для місцевих мешканців зона відпочинку і найпопулярніший для громадян з інших міст і країн туристичний об'єкт лишається без транспортного сполучення. Всього за три тижні було зібрано близько 400 підписів.

Сподіваємось це звернення, а також мовчазний пікет під стінами міської ради допоможуть повернути громадський транспорт і вирішити одну із багатьох проблем улюбленого Запоріжжя.

Запрошуємо всіх небайдужих 24 серпня о 8 годині 45 хвилин долучитись до пікету біля міськради.