Національний заповідник "ХОРТИЦЯ"
Пошук
Замовлення екскурсiй
096-254-12-09, 095-914-77-06
Вартiсть квиткiв
Запорозька Сiч - 48 грн
Режим роботи з 9:30 до 16:30
Вихідний - понеділок
Музей козацтва - на реекспозиції
Науково-практичний семінар

15 листопада в конференц-залі готелю "Intourist Hotel Запоріжжя" відбувся ІІІ науково-практичний семінар "Сучасний музейний простір: проблеми, перспективи, інновації". Захід є однією із небагатьох подій, що допомагають фахвцям музейної справи поділитись досвідом та отримати нові творчі стимули в своїй роботі.

Цьогоріч спеціалісти Запорізької та Дніпропетровської областей змогли поспілкуватись з видатною людиною, патріархом музейної експозиції в Україні Анатолійом Васильовичем Гайдамакою. Народний художник України та заслужений діяч мистецтв України виступив з лекцією "Образно-сюжетний метод створення музейної експозиції: практичний аспект" в якій розповів про свій досвід та відпові на запитання гостей.

gaydamaka

Крім того учасники ознайомились з презентацією альбому експозицій історико-культурного комплексу "Запорозька Січ" Ганни Кібко, наукового співробітника Національного заповідника "Хортиця", прослухали доповідь-презентацію компанії Epson та Panasonic в яких представники компаный розповыли про інноваційні технологічні рішення, що можуть бути застосовані музейниками в своїй роботі.

stilllife1

stilllife4stilllife3stilllife2

А наостанок співробітники заповідника відкрили нову виставкову залу яка в перспективі стане музейною лабораторією. Першим результатом діяльності лабораторії стала прем'єра арт-проекту "Still Life" Музею історії "Міста за порогами". Велика подяка комбінату "Запоріжсталь" за допомогу в організації виставки.

Вашій увазі сюжет телеканалу ТВ-5 присвячений заходу: