Національний заповідник "ХОРТИЦЯ"
Пошук
Замовлення екскурсiй
096-254-12-09, 095-914-77-06
Вартiсть квиткiв
Запорозька Сiч - 48 грн
Режим роботи з 9:30 до 16:30
Вихідний - понеділок
Музей козацтва - на реекспозиції
Дендропарк

Острів Хортиця з його унікальною природою і чарівними краєвидами вже давно став улюбленим місцем відпочинку для мешканців і гостей нашого міста: високі грізні скелі з химерними візерунками, ковилові простори, таємничі балки з байрачними лісами, синьоокі озера, заквітчані ніжними лілеями – то одвічна природа стародавнього острову. Не менш привабливим є і куточок, штучно створений людьми, справжніми митцями своєї справи. Це паркова зона з архітектурними композиціями розташована у центральній частині острову, між зупинкою громадського транспорту «ЦІМЕТ» і вулицею Наукового Містечка.

dendropark2

Парк гармонійно розташувався поруч з мальовничою балкою Ганнівка, а з його оглядових майданчиків можна милуватися краєвидами Нового русла Дніпра.

Закладений в середині минулого століття, він поєднав велике розмаїття декоративних деревинно-чагарникових рослин не порушивши при цьому гармонії краєвидів, найбільш вигідно підкреслив архітектурні композиції та пейзажі.

dendropark3

Дендропарк на Хортиці унікальний не лише завдяки розмаїттю видів рослин, але й вишуканості їх композицій. Саме тому він чудовий в усі пори року, щоразу відкриває свої нові грані та дивує сезонною зміною свого вигляду.

dendropark4

З 2014 року територію парку під опіку взяв на себе ЛВЗ «Хортиця». Співробітники заводу зі своїми сім’ями регулярно з завзяттям долучаються до акцій з розчищення території парку від сухих гілок, побутового сміття; облаштовують парк малими архітектурними формами (лавками, вказівниками, аншлагами тощо), оновлюють улюблені місця відпочинку висаджуючи нові дерева. Завдяки спонсорській допомозі ЛВЗ «Хортиця» у нашому закладі з’явилося нове сучасне обладнання для догляду за кущами, травами та деревами парку, завдяки якому занедбана паркова зона починає перетворюватися з «захаращених джунглів» на улюблене місце сімейного відпочинку.