Національний заповідник "ХОРТИЦЯ"
Пошук
Замовлення екскурсiй
096-254-12-09, 095-914-77-06
Вартiсть квиткiв
Запорозька Сiч - 48 грн
Режим роботи з 9:30 до 16:30
Вихідний - понеділок
Музей козацтва - на реекспозиції
Зйомки фільму на Січі.

Шановні гості Запоріжжя та мешканці нашого міста! В серпні на території історико-культурного комплексу "Запорозька Січ" будуть проводитись зйомки українського історико-пригодницького серіалу "Абсолютно брехлива історія". Він у легкій та цікавій формі розкаже про життя, побут та звичаї, що панували в Україні козацьких часів. Зніматиме фільм телеканал ICTV. В даний час йде монтаж декорацій.

Головна роль у серіалі дісталася акторові театру Лесі Українки та заслуженому артисту України Юрію Дяку. Компанію йому складуть Остап Ступка та Андрій Ісаєнко, відомий за ролями у проектах «Кіборги», «Захар Беркут». Також у зйомках беруть участь Віталій Салій, Міла Сивацька, Ігор Піскунов, Михайло Кукуюк, Ігор Портянко, Володимир Кравчук, Дмитро Вівчарюк, Євген Олійник та інші. Крім відомих акторів, у проекті бере участь і популярний український фолк-рок-гурт Kozak System.

Проект «Абсолютно брехлива історія» зібрав команду відомих фахівців. Режисером-постановником телефільму став Олександр Березань, генеральним продюсером – Оксана Іванюк. Художник-постановник – Олександр Батенев («Кріпосна»), художник із костюмів – Антоніна Белінська («Захар Беркут», «Сторожова застава»), художник із гриму – Ліліанна Хома («Сторожова застава», «Кіборги», «Кріпосна») . У телеефір серіал «Абсолютно брехливі історія» вийде наступного року на каналі ICTV.

У зв'язку з цим комплекс буде зачинено 7, 8, 9, 10, 5, 12, 14, 16, 18, 21, 22, 26 серпня, решту днів комплекс працює у звичайному режимі. Тому запрошуємо Вас відвідати Запорозьку Січ та оглянути вже знайомі виставки та нові деталі екстер'єру, що були спеціально змонтовані для процесу зйомок.