Теплохідна екскурсія навколо Хортиці

24.12.2019

Теплохідна екскурсія навколо Хортиці

Запрошуємо всіх бажаючих на екскурсію по Дніпру навколо острова Хортиця. Кожної суботи та неділі о 15 та о 18 годині на причалі Центрального міського пляжу на вас чекає комфортабельний теплохід. Він вміщує до 200 осіб, має закриту і відкриту палубу, 2 санвузли, кают-компанію, буфет. Подорож триває 2 години. Маршрут проляже в північному напрямку: обігнувши східне та північне узбережжя, ми підемо на південь і повернемося на причал Набережної. Під час подорожі, ви зможете помилуватись краєвидами Хортиці та почути її історію. Перед вами відкриється найгарніша панорама міста, ДніпроГЕСу, порогів. Ви пройдете під усіма мостами Нового і Старого русла Дніпра, помилуєтеся південними Плавнями. Екскурсію веде співробітник Національного заповідника «Хортиця».

Чекаємо на вас у суботу та неділю о 15:00 та о 18:00. Вартість квитків для дорослих – 180 грн, для школярів – 160 грн.

Телефони для довідок: 066-468-29-24; 097-817-30-24

 

До уваги керівників фірм (підприємств)!

Комфортабельний теплохід та супровід професійного екскурсовода тільки для вашої компанії! Національний заповідник «Хортиця» пропонує двогодинний тур «Найбільший острів на Дніпрі» уздовж берегів славетного острова. Ви побачите місце стародавнього слов’янського поселення Протовче. На вашому шляху зустрінеться острів Байда, на якому була перша Запорозька Січ. Тільки з води можна побачити вхід до легендарної Змієвої печери, де за переказом Геродота, народився цар скіфів. Ви опинитеся на місцях легендарних підводних експедицій, унікальним знахідкам яких позаздрять будь-які музеї світу, а також на ймовірному місці загибелі одного з творців Київської Русі – князя Святослава. Ви побачите захопливу панораму велетенської греблі та наче побуваєте у дальніх мандрах. Адже хортицькі пейзажі – це південні степи, дніпровські ліси, карпатські гори та навіть скандинавські фіорди.

Вартість мандрівки в часі та просторі – 12 тис. грн. Група до 100 чоловік. Додатково можна замовити фуршет, зупинки для плавання (є трап) та інші послуги. Оберіть зручний Вам день і час та дзвоніть: (066) 468 29 24, (097) 817 30 24.

 

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
20.09.2021

Обслуговування 14 жовтня

Увага! 14 жовтня екскурсійне обслуговування на об`єктах та територією Заповідника не проводиться!

Читати повністю
16.09.2021

Національний заповідник «Хортиця» офіційно приєднався до Міжвідомчої мережі регіонального орнітологічного моніторингу

У 2021 р. Національний заповідник «Хортиця» офіційно приєднався до Меморандуму про взаємодію між науковими, навчальними та громадськими організаціями у рамках Міжвідомчої мережі регіонального орнітологічного моніторингу (РОМ) на півдні України. Програма...

Читати повністю
15.09.2021

Експедиція Національного заповідника «Хортиця» на території пам’ятки національного значення “Кам’янська Січ”.

Наприкінці літа 2021 року експедицією Національного заповідника «Хортиця» було проведено дослідження на території пам’ятки національного значення – Кам’янська Січ. Як і в минулі роки, експедиція мала охороно-досліджуваний характер. Пам’ятка знаходиться...

Читати повністю