Чому на Хортицю поки що зась

11.09.2022

Чому на Хортицю поки що зась

У Запоріжжі рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС від 7 квітня введено заборону на відвідування певних місць відпочинку.
У Запорізькій обласній військовій адміністрації пояснили, що мова йде не про всі міські парки та сквери, а лише про ті зони відпочинку та парки, які розташовані в межах природно-заповідних територій та лісових масивів.
Так, до окремого розпорядження забороняється відвідування Національного заповідника «Хортиця» та «Запорізьке лісове мисливське господарство». Заборона поширюється на всі дні – як  вихідні, так і  будні.
Для тих, хто все ж таки хоче гострих вражень попереджаємо, що на острові патрулюють поліція, поліція охорони та стоять блок-пости з військовими.
Ми знаємо як ви скучили за островом, але треба трохи почекати. Віримо в ЗСУ!

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
20.01.2023

Вячеслав Зайцев – Хортиці

Сьогодні ми провели захід на вшанування пам'яті про захисників донецького аеропорту та нашого колеги та друга Вячеслава Зайцева Zaitsev Viacheslav. Були присутні найближчі - друзі, колеги та побратими. Для кожного...

Читати повністю
11.09.2022

Чому на Хортицю поки що зась

У Запоріжжі рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС від 7 квітня введено заборону на відвідування певних місць відпочинку. У Запорізькій обласній військовій адміністрації пояснили, що мова йде не про всі...

Читати повністю
3.09.2022

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х науково-практичної конференції «Історія запорозького козацтва в пам’ятках та музейній практиці»

Дата та місце проведення: 20-21 жовтня 2022 р., он-лайн. Посилання буде надано додатково на пошту, яку Ви вкажете при реєстрації. Передбачається обговорення наступних проблем: 1. Історія запорозького козацтва: сучасний стан...

Читати повністю