Яким має бути символ Національного заповідника «Хортиця»? Візьміть участь в голосуванні!

15.07.2021

Яким має бути символ Національного заповідника «Хортиця»? Візьміть участь в голосуванні!

Нове обличчя острова, новий символ Хортиці, не просто значок чи логотип, який поєднав у собі історичні епохи, елементи флори і фауни, містику і абстракцію презентували та обговорили під час четвертого етапу дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія — велике майбутнє», що відбулася в хабі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій». До обговорення майбутнього Хортиці долучилося безліч експертів, істориків, громадських діячів, а також відомих людей, зокрема головними експертами виступили генеральний директор комбінату “Запоріжсталь” Олександр Мироненко, Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух.
Авторами концепції нового стилю Хортиці виступила креативна агенція Bickerstaff.284, команда якого має в Україні найбільшу кількість нагород міжнародного фестивалю творчості «Молоді Канські леви».
– Головною метою створення бренду Хортиці є розвиток острова як культурного, історичного, природного та рекреаційного комплексу. Тому візуальна система ідентифікації запорізького острова є більш глибокою та всесторонньою, аніж зведення до упередження “Хортиця — це козаки і пороги на Дніпрі”. Хортиця — це живий організм, що дуже різнобічний і таїть у собі безліч прихованих і ніяким не звіданих тайн і можливостей, з якими можна познайомитися, обмінятися і наповнитися енергією, — сказав Ілля Ануфрієнко.
– Новий брендинг острова Хортиця — це графічна подорож, що розвивається разом зі знанням людини. Чим більше ми дізнаємося про острів, тим більше острів розкривається для нас у всій своїй красі. Наше позиціонування: Острів Хортиця — живий острів сили. Наше повідомлення: приїдь і відчуй, – додав Ілля Ануфрієнко.
З величезним кристалом, в якого безліч граней порівняв перлину України генеральний директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко. На обговоренні він зазначив:
– Поєднати в одному бренді різні прояви острову, різні його історії та різні складові — це надзвичайно складно. Після перегляду презентації брендингу в мене з’явилася асоціація, що Хортиця — це основний острів країни. Хортиця — це дійсно про якесь глибинне коріння, причому про коріння природне, і про коріння історичне, і коріння, яке дає нам перспективу в майбутньому. Це буде не просто логотип. Це буде айдентика, яка працюватиме з кожною подією, кожним об’єктом, кожною локацією, з кожним відвідувачем.
Яким має бути символ Національного заповідника «Хортиця» вирішуватимуть не тільки мешканці м. Запоріжжя. В голосуванні, яке незабаром розпочнеться, можуть взяти участь усі бажаючі з різних куточків України. На вибір буде запропоновано дев’яти символів. Тож, слідкуйте за стартом голосування на наших сторінках у соцмережах.

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
20.01.2023

Вячеслав Зайцев – Хортиці

Сьогодні ми провели захід на вшанування пам'яті про захисників донецького аеропорту та нашого колеги та друга Вячеслава Зайцева Zaitsev Viacheslav. Були присутні найближчі - друзі, колеги та побратими. Для кожного...

Читати повністю
11.09.2022

Чому на Хортицю поки що зась

У Запоріжжі рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС від 7 квітня введено заборону на відвідування певних місць відпочинку. У Запорізькій обласній військовій адміністрації пояснили, що мова йде не про всі...

Читати повністю
3.09.2022

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х науково-практичної конференції «Історія запорозького козацтва в пам’ятках та музейній практиці»

Дата та місце проведення: 20-21 жовтня 2022 р., он-лайн. Посилання буде надано додатково на пошту, яку Ви вкажете при реєстрації. Передбачається обговорення наступних проблем: 1. Історія запорозького козацтва: сучасний стан...

Читати повністю