Ми відчинені!

14.05.2020

Ми відчинені!

Шановні відвідувачі!

Ми раді нарешті відчинити свої двері для вас! Але є  деякі правила відвідування, прохання поставитись до них з розумінням та неухильно їх виконувати.

 

  1. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами) безпосередній прийом відвідувачів туристичних об’єктів Національного заповідника «Хортиця» здійснюється за умови наявності у відвідувачів вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів  або захисних масок, та дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, зокрема дистанції у 1,5 м.
  2. Максимальна кількість людей в екскурсійній групі територією історико-культурного комплексу “Запорозька Січ” – 4 особи.

Максимальна кількість відвідувачів одночасно в одному курені історико-культурного комплексу “Запорозька Січ”  – 4 особи.

Максимальна кількість відвідувачів на території історико-культурного комплексу “Запорозька Січ” одночасно – 60 осіб.

Максимальна кількість людей в екскурсійній групі територією острова – 7 осіб.

Максимальна кількість людей в екскурсійній групі по «Музею судноплавства» – 7 осіб.

Максимальна кількість відвідувачів одночасно в «Музеї судноплавства» – 14 осіб.

  1. При вході зупиніться та дозвольте нам скористатись безконтактним термометром. Осіб з ознаками респіраторних захворювань та температура тіла у яких виявилась вище норми просимо утриматись від відвідування туристичних об’єктів заповідника.
  2. Ми піклуємося про Вашу безпеку і просимо користуватись встановленими санітайзерами для рук. Гарного настрою та доброго здоров’я!

Нижче інструкція чим доїхати на Хортицю самотужки

Як дістатись на Хортицю

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
27.05.2022

Перезавантажана урядова «гаряча лінія»

У зв'язку з введенням воєнного стану в Україні через широкомасштабне вторгнення росії в Україну  Урядовий контактний центр  забезпечує інформування громадськості про функціонування Єдиної системи опрацювання звернень (Єдина система), а також Центру...

Читати повністю
10.05.2022

Ніколи знову. Де ставити крапку?

Ніколи? Знову! У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму. Гасло "Ніколи знов" нажаль не спрацювало,...

Читати повністю
2.05.2022

Започатковано цикл матеріалів про формування зихисників України (доповнюється)

В ці нелегкі часи для України хочемо підтримати захисників та захисниць України - ми започаткували серію матеріалів про видатних українських діячів, іменами яких названі військові частини Збройних сил України та...

Читати повністю