Ми відчинені!

14.05.2020

Ми відчинені!

Шановні відвідувачі!

Ми раді нарешті відчинити свої двері для вас! Але є  деякі правила відвідування, прохання поставитись до них з розумінням та неухильно їх виконувати.

 

  1. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами) безпосередній прийом відвідувачів туристичних об’єктів Національного заповідника «Хортиця» здійснюється за умови наявності у відвідувачів вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів  або захисних масок, та дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, зокрема дистанції у 1,5 м.
  2. Максимальна кількість людей в екскурсійній групі територією історико-культурного комплексу “Запорозька Січ” – 4 особи.

Максимальна кількість відвідувачів одночасно в одному курені історико-культурного комплексу “Запорозька Січ”  – 4 особи.

Максимальна кількість відвідувачів на території історико-культурного комплексу “Запорозька Січ” одночасно – 60 осіб.

Максимальна кількість людей в екскурсійній групі територією острова – 7 осіб.

Максимальна кількість людей в екскурсійній групі по «Музею судноплавства» – 7 осіб.

Максимальна кількість відвідувачів одночасно в «Музеї судноплавства» – 14 осіб.

  1. При вході зупиніться та дозвольте нам скористатись безконтактним термометром. Осіб з ознаками респіраторних захворювань та температура тіла у яких виявилась вище норми просимо утриматись від відвідування туристичних об’єктів заповідника.
  2. Ми піклуємося про Вашу безпеку і просимо користуватись встановленими санітайзерами для рук. Гарного настрою та доброго здоров’я!

Нижче інструкція чим доїхати на Хортицю самотужки

Як дістатись на Хортицю

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
3.12.2021

Зимова пора – час особливої турботи про мешканців дикої природи

З настанням холодної пори року у диких тварин зменшуються можливості якісно і регулярно харчуватися тим, що зазвичай складає їхній раціон навесні та влітку.  Тому, підгодовувати звірів  у цей період вкрай...

Читати повністю
3.12.2021

Запрошуємо на зимові свята!

Відбулася презентація різдвяно-новорічної програми, яка триватиме на острові Хортиця з 18 грудня по 16 січня. Організаторами виступили Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька міська рада та Національний заповідник «Хортиця». Присутнім представлений...

Читати повністю
1.12.2021

Як ми працюємо

  Історико-культурний комплекс "Запорозька Січ" працює з 9.00 до 16.30 (каса до 16.00). Всі дні, крім понеділка та вівторка. У зв’язку із встановленням «червоного» рівня епідемічної безпеки на території Запорізької...

Читати повністю