Ми відчинені!

14.05.2020

Ми відчинені!

Шановні відвідувачі!

Ми раді нарешті відчинити свої двері для вас! Але є  деякі правила відвідування, прохання поставитись до них з розумінням та неухильно їх виконувати.

 

  1. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами) безпосередній прийом відвідувачів туристичних об’єктів Національного заповідника «Хортиця» здійснюється за умови наявності у відвідувачів вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів  або захисних масок, та дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, зокрема дистанції у 1,5 м.
  2. Максимальна кількість людей в екскурсійній групі територією історико-культурного комплексу “Запорозька Січ” – 4 особи.

Максимальна кількість відвідувачів одночасно в одному курені історико-культурного комплексу “Запорозька Січ”  – 4 особи.

Максимальна кількість відвідувачів на території історико-культурного комплексу “Запорозька Січ” одночасно – 60 осіб.

Максимальна кількість людей в екскурсійній групі територією острова – 7 осіб.

Максимальна кількість людей в екскурсійній групі по «Музею судноплавства» – 7 осіб.

Максимальна кількість відвідувачів одночасно в «Музеї судноплавства» – 14 осіб.

  1. При вході зупиніться та дозвольте нам скористатись безконтактним термометром. Осіб з ознаками респіраторних захворювань та температура тіла у яких виявилась вище норми просимо утриматись від відвідування туристичних об’єктів заповідника.
  2. Ми піклуємося про Вашу безпеку і просимо користуватись встановленими санітайзерами для рук. Гарного настрою та доброго здоров’я!

Нижче інструкція чим доїхати на Хортицю самотужки

Як дістатись на Хортицю

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
20.01.2023

Вячеслав Зайцев – Хортиці

Сьогодні ми провели захід на вшанування пам'яті про захисників донецького аеропорту та нашого колеги та друга Вячеслава Зайцева Zaitsev Viacheslav. Були присутні найближчі - друзі, колеги та побратими. Для кожного...

Читати повністю
11.09.2022

Чому на Хортицю поки що зась

У Запоріжжі рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС від 7 квітня введено заборону на відвідування певних місць відпочинку. У Запорізькій обласній військовій адміністрації пояснили, що мова йде не про всі...

Читати повністю
3.09.2022

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х науково-практичної конференції «Історія запорозького козацтва в пам’ятках та музейній практиці»

Дата та місце проведення: 20-21 жовтня 2022 р., он-лайн. Посилання буде надано додатково на пошту, яку Ви вкажете при реєстрації. Передбачається обговорення наступних проблем: 1. Історія запорозького козацтва: сучасний стан...

Читати повністю