Ми відчинені!

14.05.2020

Ми відчинені!

Шановні відвідувачі!

Ми раді нарешті відчинити свої двері для вас! Але є  деякі правила відвідування, прохання поставитись до них з розумінням та неухильно їх виконувати.

 

  1. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами) безпосередній прийом відвідувачів туристичних об’єктів Національного заповідника «Хортиця» здійснюється за умови наявності у відвідувачів вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів  або захисних масок, та дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, зокрема дистанції у 1,5 м.
  2. Максимальна кількість людей в екскурсійній групі територією історико-культурного комплексу “Запорозька Січ” – 4 особи.

Максимальна кількість відвідувачів одночасно в одному курені історико-культурного комплексу “Запорозька Січ”  – 4 особи.

Максимальна кількість відвідувачів на території історико-культурного комплексу “Запорозька Січ” одночасно – 60 осіб.

Максимальна кількість людей в екскурсійній групі територією острова – 7 осіб.

Максимальна кількість людей в екскурсійній групі по «Музею судноплавства» – 7 осіб.

Максимальна кількість відвідувачів одночасно в «Музеї судноплавства» – 14 осіб.

  1. При вході зупиніться та дозвольте нам скористатись безконтактним термометром. Осіб з ознаками респіраторних захворювань та температура тіла у яких виявилась вище норми просимо утриматись від відвідування туристичних об’єктів заповідника.
  2. Ми піклуємося про Вашу безпеку і просимо користуватись встановленими санітайзерами для рук. Гарного настрою та доброго здоров’я!

Нижче інструкція чим доїхати на Хортицю самотужки

Як дістатись на Хортицю

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
2.07.2020

Змінено години роботи 4 липня!

🕓 Шановні гості! 4 липня "Запорозька Січ" працює з 9 до 16 години!

Читати повністю
21.06.2020

Увага! Для ЗМІ. Прес-реліз до відкриття виставки

24 червня 2020 року, о 12.00 годині,  в Музейних студіях «Місто за порогами» відбудеться відкриття нової експозиції «Де є бої – там є герої». Виставка присвячена славетній історії українського козацтва...

Читати повністю
16.06.2020

Запрошуємо на екшн-казку на “Запорозьку Січ”

Запрошуємо Вас з дітками 26 червня о 18.00 на "Запорозьку Січ" на Хортицю подивитись сучасну казку. Для дітей від 3 до 40+. Про неймовірні пригоди Зайця та Їжачка, шалені танці...

Читати повністю