10-й Всеукраїнський фестиваль “Покрова на Хортиці”

8.10.2019

10-й Всеукраїнський фестиваль “Покрова на Хортиці”

Запрошуємо Вас відвітати 10-й Всеукраїнський фестиваль “Покрова на Хортиці” який відбудеться 14 жовтня!

В програмі свята планується функціонування двох основних локацій: Козацьке коло, де буде працювати велика концертна сцена та виставка-ярмарок;  та комплекс “Запорозька Січ”, на якому плануються виступи запорізьких пісенних  колективів: «Пернач»,  «Козаки-запорожці», «Бандерштат», «3029», шоу «02», студентського хору «Дніпро», ансамблю бандуристів та київського гурту “КолоДій”. На січі працюватиме дитяча майстерня, містечко народних майстрів, інтерактиви; біля січі свою майстерність покажуть  “Січові козаки”(виступи платні) та відбудуться козацькі змагання зі спасу. Крім того, в цьому році на січі розташуються дебютанти фестивалю – історичні реконструктори, козаки Куреня Печерської сотні Київського полку. Малечу на січі чекають майстри, які будуть вчити петриківського розпису. А також традиційний інтерактив «Козацький писар» – перевдягання у автентичний одяг козацької доби, друкарство та тиснення на шкірі.

Почнеться свято із Божественної Літургії в церкві Покрови Пресвятої Богородиці. А завершиться служба урочистою ходою під супровід козацьких пісень.

На оглядовому майданчику музею  буде працювати фуд-корт.

Дістатись на свято можна буде на тролейбусі №1, який курсує від зупинки майдан Профспілок – турбаза “Хортиця”!

Більш докладно про час проведення та зміст заходів буде повідомлено додатково, слідкуйте за повідомленнями на нашому сайті та у соціальних мережах.

 

08:30 – 10:30 Божественна Літургія в Січовій церкві. Проводить Архієпископ Запорізької єпархії ПЦУ Владика Фотій
10.30 Традиційний дзвін перед і після Літургії
10:30 – 11:00 Урочиста хода від Покровської церкви на комплексі «Запорозька Січ» до Козацького Кола. Спільна молитва по завершенню ходи.
08.30 – 15.00 Виставка Національної Спілки майстрів на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ»
10.00 -17.00 Робота виставки ікон в церкві ІКК «Запорозька Січ»
10.45 -14.00 Виступи запорізьких колективів: «Пернач»,  «Козаки-запорожці»., гурт «Бандерштат», гурт «3029», шоу «02», студентський хор «Дніпро», ансамбль бандуристів з ДМШ № 3, студенти театрального факультету ЗНУ.
13.15 – 14.00 Концерт гурту «Коло Дій» (м. Київ)
14:00 – 14:30 Виступ козацької школи бойового мистецтва «Спас»
10.30 –  12.00  Майстер-класи з петриківського розпису в Січовій школі. Проводить викладач музичної школи № 4, художнього відділення Дегтярьова Н.М.
10.00 – 15.00 Виступ реконструкторів Печерської сотні Київського полку
11.00., 14.00., 15.30 Вистава колективу козацького військового мистецтва «Січові козаки».
10.00 – 15.00 Інтерактив «Козацький писар», перевдягання у автентичний одяг козацької доби, друкарство та тиснення на шкірі.
8.00 – 15.00 Продаж харчів та напоїв на території Передмістя та біля комплексу «Запорозька Січ»

 

 

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
27.05.2022

Перезавантажана урядова «гаряча лінія»

У зв'язку з введенням воєнного стану в Україні через широкомасштабне вторгнення росії в Україну  Урядовий контактний центр  забезпечує інформування громадськості про функціонування Єдиної системи опрацювання звернень (Єдина система), а також Центру...

Читати повністю
10.05.2022

Ніколи знову. Де ставити крапку?

Ніколи? Знову! У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму. Гасло "Ніколи знов" нажаль не спрацювало,...

Читати повністю
2.05.2022

Започатковано цикл матеріалів про формування зихисників України (доповнюється)

В ці нелегкі часи для України хочемо підтримати захисників та захисниць України - ми започаткували серію матеріалів про видатних українських діячів, іменами яких названі військові частини Збройних сил України та...

Читати повністю