Спільними зусиллями підтримаймо розвиток острова Хортиця!

13.12.2021

Спільними зусиллями підтримаймо розвиток острова Хортиця!

Друзі, Національний заповідник “Хортиця” бере участь у конкурсі Ukraine Tourism Awards  і змагається за отримання головної туристичної премії України в номінації “ДОСТУПНИЙ ТУРИЗМ. БЕЗБАР’ЄРНА КУЛЬТУРА”.
Острів Хортиця поступово стає першим в Україні повністю інклюзивним туристичним об’єктом. Реконструюють Музей історії запорозького козацтва, який проєктується згідно вимог інклюзивності; Пагорб Єдності з оглядовим майданчиком та флагштоком, на якому облаштована пішохідна доріжка з кутом нахилу 5%, став зручним та безпечним для відвідувачів. Завдяки державній підтримці, зусиллям меценатів та працівників Заповідника, спрямованим на розвиток культури дружелюбності, наш славетний острів стає доступнішим для всіх категорій громадян.
Вже багато зроблено і робиться для того, щоб о. Хортиця став привабливішим та доступнішим. Нам потрібна ваша підтримка, аби надати позитивним змінам в розвитку Заповідника ще більшої динаміки. Тому закликаємо хутчіше голосувати за наш з вами Заповідник за посиланням нижче. Голосування завершується 15 грудня о 12.00!
Треба зареєструватись, вибрати номінацію “ДОСТУПНИЙ ТУРИЗМ. БЕЗБАР’ЄРНА КУЛЬТУРА” та проголосувати за Національний заповідник “Хортиця”. Залучайте до голосування друзів та родичів!

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
20.01.2023

Вячеслав Зайцев – Хортиці

Сьогодні ми провели захід на вшанування пам'яті про захисників донецького аеропорту та нашого колеги та друга Вячеслава Зайцева Zaitsev Viacheslav. Були присутні найближчі - друзі, колеги та побратими. Для кожного...

Читати повністю
11.09.2022

Чому на Хортицю поки що зась

У Запоріжжі рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС від 7 квітня введено заборону на відвідування певних місць відпочинку. У Запорізькій обласній військовій адміністрації пояснили, що мова йде не про всі...

Читати повністю
3.09.2022

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х науково-практичної конференції «Історія запорозького козацтва в пам’ятках та музейній практиці»

Дата та місце проведення: 20-21 жовтня 2022 р., он-лайн. Посилання буде надано додатково на пошту, яку Ви вкажете при реєстрації. Передбачається обговорення наступних проблем: 1. Історія запорозького козацтва: сучасний стан...

Читати повністю