Вячеслав Зайцев – Хортиці

20.01.2023

Вячеслав Зайцев – Хортиці

Сьогодні ми провели захід на вшанування пам’яті про захисників донецького аеропорту та нашого колеги та друга Вячеслава Зайцева Zaitsev Viacheslav.

Були присутні найближчі – друзі, колеги та побратими.

Для кожного з нас Вячеслав став непересічною людиною в житті. Всі, кому на життєвому шляху пощастило зустріти Вячеслава Зайцева ставали його прихильниками та друзями. Він захоплював своєю щирістю, інтелектом та почуттям гумору.

Він знаходив час та можливість допомогти всім і кожному. Був меценатом та філантропом. Добропорядний сім’янин. Уважний та люблячий чоловік та батько. Депутат Запорізької міської ради від «Європейської солідарності», керівник консультативної ради учасників АТО при голові Запорізької ОДА, голова громадської організації “Запорізька рада ветеранів АТО”, громадський діяч, історик, науковець, доброволець. Брав участь в АТО у складі 79-ї окремої аеромобільної бригади. Пройшов охорону Перекопського перешийка, бої на Донбасі, оточення в «Секторі Д» — на українсько-російському кордоні. Брав участь в боях за Донецький аеропорт.

Незламний кіборг та невиправний оптиміст і патріот.

Ми, колектив Національного заповідника “Хортиця” виступаємо з ініціативою встановити на острові Хортиця меморіальний знак (пам’ятник) Вячеславу. Оголошуємо збір коштів та просимо долучитись до цієї ініціативи. На наших сторінках в соціальних мережах та на офіційному сайті будуть анонсовані ініціативи та заходи в підтримку цього проекту.

Ми просимо долучитись художників, скульпторів, архітекторів – митців, щоб разом з вами розробити найвдаліший проект для увічнення пам’яті про Вячеслава Зайцева.

Реквізити для збору коштів:

БО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ХОРТИЦЯ

ЄДРПОУ 33610509

№ UA583133990000026006040201907

в АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

призначення: на меморіальний знак Вячеславу Зайцеву

Координатор проекту Альона Пєтрікєй

n.z.khortytsya@gmail.com

Telegram @alyonapetrikey

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
5.05.2023

Візит представників шведської науки і музейної справи

До Національного заповідника "Хортиця" з візитом у відповідь приїхали представники шведської науки і музейної справи Фред Хокер і Ларс Амреус. Напередодні, в березні, співробітники Заповідника побували у Стокгольмі, де мали...

Читати повністю
20.01.2023

Вячеслав Зайцев – Хортиці

Сьогодні ми провели захід на вшанування пам'яті про захисників донецького аеропорту та нашого колеги та друга Вячеслава Зайцева Zaitsev Viacheslav. Були присутні найближчі - друзі, колеги та побратими. Для кожного...

Читати повністю
11.09.2022

Чому на Хортицю поки що зась

У Запоріжжі рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС від 7 квітня введено заборону на відвідування певних місць відпочинку. У Запорізькій обласній військовій адміністрації пояснили, що мова йде не про всі...

Читати повністю