Заповідна Хортиця – великі перспективи

24.02.2021

Заповідна Хортиця – великі перспективи

Стаття з такою назвою вийшла в журналі «Український Туризм». На сторінках видання дізнаємось, як живе і чим дихає унікальна культурна і туристична атракція. Як існує заповідник в непростий період епідемії.

Генеральний директор Національного заповідника “Хортиця” Максим Остапенко розповідає, як вдається зберігати і розвивати найбільший територіально і за кількістю історичних об’єктів музейний комплекс України. Які заходи використовуються задля подолання основних проблем в українському туризмі: недофінансування та інфраструктурного відставання.
Розкрита тема можливостей власними силами заробляти кошти, взаємодії з місцевою владою, допомоги меценатів і спрямування отриманих ресурсів на розбудову інфраструктури і розвиток наукових напрямків.
І найцікавіше питання – план розвитку Національного заповідника. Чи відбудеться реконструкція і відкриття для відвідувачів Музею запорізького козацтва, який було зачинено через технічний стан? Чи бути Музею Судноплавства?. Чи є можливість перетворення ангару, в якому відбувається реставрація та консервація артефактів в потужний дослідницький і музейний комплекс, для якого вже сьогодні існує унікальна колекція експонатів.
Про все це читаємо в статті про Національний заповідник «Хортиця» в Українському Туризмі.

Посилання на відео:

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
20.01.2023

Вячеслав Зайцев – Хортиці

Сьогодні ми провели захід на вшанування пам'яті про захисників донецького аеропорту та нашого колеги та друга Вячеслава Зайцева Zaitsev Viacheslav. Були присутні найближчі - друзі, колеги та побратими. Для кожного...

Читати повністю
11.09.2022

Чому на Хортицю поки що зась

У Запоріжжі рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС від 7 квітня введено заборону на відвідування певних місць відпочинку. У Запорізькій обласній військовій адміністрації пояснили, що мова йде не про всі...

Читати повністю
3.09.2022

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х науково-практичної конференції «Історія запорозького козацтва в пам’ятках та музейній практиці»

Дата та місце проведення: 20-21 жовтня 2022 р., он-лайн. Посилання буде надано додатково на пошту, яку Ви вкажете при реєстрації. Передбачається обговорення наступних проблем: 1. Історія запорозького козацтва: сучасний стан...

Читати повністю