Запрошуємо на зимові свята!

3.12.2021

Запрошуємо на зимові свята!

Відбулася презентація різдвяно-новорічної програми, яка триватиме на острові Хортиця з 18 грудня по 16 січня.
Організаторами виступили Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька міська рада та Національний заповідник «Хортиця». Присутнім представлений проєкт різдвяного містечка, резиденції Святого Миколая, озвучено заходи і атракції, які будуть проводитися в святковий період.
Очільник області Олександр Старух відзначив, що складні часи, які тимчасово переживає наша країна, не мають стати на заваді організації незабутніх свят для наших дітей, насичення їх позитивними емоціями. Обов’язок дорослих – забезпечити свято дітям! Острів Хортиця, завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» отримав нове дихання і все більше стає привабливим для містян і гостей нашого регіону. Тому логічно, що саме тут пройдуть найяскравіші святкування, які, зокрема, покликані сприяти відродженню споконвічних українських традицій вшанування Святого Миколи Чудотворця. Острів має стати магнітом для українців і виконувати свою історико-культурну місію протягом всього року.
Генеральний директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко подякував присутнім представникам влади за практичну підтримку розвитку і розбудови заповідника і увагу до Хортиці, значення якої зростає завдяки тим важливим меседжам, які влада посилає українцям. Він наголосив, що заповідник вже має позитивний досвід проведення свят і докладе зусиль для успішної реалізації презентованого проєкту. Максим Остапенко в жартівливій формі висловив сподівання, що Святий Миколай отримає на острові тривалу «прописку».
А секретар міської ради Анатолій Куртєв запевнив, що успішне проведення свят зробить острів ще більш привабливим для містян і гостей, що неодмінно вплине на позитивний розвиткок малого підприємництва, призведе до створення додаткових робочих місць і збільшить надходження до місцевого бюджету.
Детальна програма буде опублікована згодом. А поки що складайте списки побажань до Святого Миколая!

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
20.01.2023

Вячеслав Зайцев – Хортиці

Сьогодні ми провели захід на вшанування пам'яті про захисників донецького аеропорту та нашого колеги та друга Вячеслава Зайцева Zaitsev Viacheslav. Були присутні найближчі - друзі, колеги та побратими. Для кожного...

Читати повністю
11.09.2022

Чому на Хортицю поки що зась

У Запоріжжі рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС від 7 квітня введено заборону на відвідування певних місць відпочинку. У Запорізькій обласній військовій адміністрації пояснили, що мова йде не про всі...

Читати повністю
3.09.2022

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х науково-практичної конференції «Історія запорозького козацтва в пам’ятках та музейній практиці»

Дата та місце проведення: 20-21 жовтня 2022 р., он-лайн. Посилання буде надано додатково на пошту, яку Ви вкажете при реєстрації. Передбачається обговорення наступних проблем: 1. Історія запорозького козацтва: сучасний стан...

Читати повністю