Зимові свята на острові Хортиця: ми здивуємо вас казкою!

15.12.2021

Зимові свята на острові Хортиця: ми здивуємо вас казкою!

Національний заповідник «Хортиця», Запорізька обласна державна адміністрація та Запорізька міська рада запрошують жителів і гостей міста Запоріжжя разом відсвяткувати День Святого Миколая, Новий рік та Різдво на славетному острові Хортиця.
Святкові заходи розпочнуться 18 грудня на оновленому майдані «Козацьке коло». Вперше взимку простір цієї локації набув такого казкового вигляду і пристосований для комфортного родинного відпочинку: завершується облаштування новорічного містечка та резиденції Святого Миколая, встановлено ялинку, організовані фотозони, змонтовано тематичні світлові конструкції у вигляді казкових героїв та тварин, які радуватимуть яскравою ілюмінацією.
Кожних вихідних з 12:00 до 18:00 “Козацьке коло” буде насичене святковим дійством: гостей зустрічатимуть казкові герої, працюватиме дитячий кінозал, виступатимуть театральні та хореографічні колективи міста й області, а також на всіх чекатиме сам Святий Миколай. Всі бажаючі зможуть поласувати різноманітними смаколиками на організованому фудкорті.
Запорізька міська рада подбала про зручне транспортне сполучення для містян та гостей. Буде збільшена кількість тролейбусів, які курсують на острів Хортиця. Так, за інформацією управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради, 18, 19, 25, 26 грудня, 1, 2, 8, 9, 15, 16 січня з 12:00 до 19:00 буде організовано роботу додаткового автобусного маршруту «пр. Металургів – Заводоуправління» через міст Преображенського з зупинкою на «Музеї запорозького козацтва» (майдан «Козацьке коло»). Інтервал руху автобусів складатиме 10 хвилин.
Також до місця проведення заходів у ці дні з Хортицького району з 12:00 до 19:00 можна буде дістатися автобусами маршруту №49 «Магазин меблів – вул. Товариська» з пересадкою на зупинці «Заводоуправління» на автобуси маршруту «пр. Металургів – Заводоуправління».
Крім того, у вказані вище дні до зупинки «Музей запорозького козацтва» з 12:00 до 19:00 можна буде дістатися тролейбусним маршрутом №1 «пл. Профспілок – турбаза «Хортиця», який проходить за маршрутом: пл. Профспілок, пр. Соборний, гребля Дніпрогес, вул. Гребельна, бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Таганська, Арковий міст, о. Хортиця та у зворотному напрямку (розклад тут https://ostriv.org/trolejbus-na-horticju). Інтервал руху тролейбусів складатиме 15 хвилин.
(Про транспортне забезпечення можна ознайомитися за посиланням https://zp.gov.ua/…/u-period-provedennya-novorichnih-ta…)
Запрошуємо вас на святкування Нового року та Різдва на оновленій Хортиці!

Поділитися в соц.мережах:

Останні новини

Всі новини
20.01.2023

Вячеслав Зайцев – Хортиці

Сьогодні ми провели захід на вшанування пам'яті про захисників донецького аеропорту та нашого колеги та друга Вячеслава Зайцева Zaitsev Viacheslav. Були присутні найближчі - друзі, колеги та побратими. Для кожного...

Читати повністю
11.09.2022

Чому на Хортицю поки що зась

У Запоріжжі рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС від 7 квітня введено заборону на відвідування певних місць відпочинку. У Запорізькій обласній військовій адміністрації пояснили, що мова йде не про всі...

Читати повністю
3.09.2022

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х науково-практичної конференції «Історія запорозького козацтва в пам’ятках та музейній практиці»

Дата та місце проведення: 20-21 жовтня 2022 р., он-лайн. Посилання буде надано додатково на пошту, яку Ви вкажете при реєстрації. Передбачається обговорення наступних проблем: 1. Історія запорозького козацтва: сучасний стан...

Читати повністю